Resist? Z 100 impregnacja

Resist? Z 100  impregnat do zabezpieczania maszyn elektrycznych narażonych na wpływ agresywnego środowiska, wodę i wilgoć.

Zastosowanie: przemysł spożywczy – zabezpieczanie silników i szaf przed wilgocią, górnictwo – zabezpieczanie szafek elektrycznych przed wilgocią i korozją, okrętowy – wypieranie wilgoci z urządzeń elektrycznych i zabezpieczanie w/w urządzeń, remontów silników elektrycznych – impregnacja w celu uzyskania parametrów dielektrycznych. Wysoko penetrujący, osiąga miejsca trudno dostępne np. wypusty izolatorów w silnikach i generatorach, izolatory rowkowe, tworząc optymalne zabezpieczenie przeciw działaniu wilgoci i korozji.

Działanie: impregnat  zabezpieczający  uzwojenia maszyn elektrycznych przez wilgocią. Przed nałożeniem środka uzwojenia powinny być oczyszczone i wysuszone a powłoka lakiernicza utwardzona. Nie wysycha, nie reaguje z lakierami elektroizolacyjnymi. Po pokryciu tworzy film ochronny zabezpieczający przed wilgocią (o wytrzymałości 40 kV/cm). Urządzenie można załączyć natychmiast po naniesieniu środka. Chroni również elementy ruchome. W wysokim stopniu poprawia izolację.

Siła czyszczenia: nie dotyczy

Czas odparowania: nie dotyczy

Sposób aplikacji: spray

Opakowania: 400 ml, 5 l, 10 l, 20 l, 30 l

pobierzResist_Z 100

Resist? Z 200 impregnacja i antykorozja

Resist? Z 200  środek z inhibitorami korozji do zabezpieczania urządzeń elektrycznych (pulpity, szafy sterownicze, rozdzielnice), szczególnie narażonych na wpływ agresywnego środowiska, wody i wilgoci.

Zastosowanie: przemysł spożywczy (urządzenia pracujące na wolnym powietrzu), pulpity, szafy sterownicze, rozdzielnice.

Działanie: rozpuszcza rdzę, usuwa korozję podpowierzchniową oraz luźną rdzę. Smaruje, eliminuje tarcie, zapewnia doskonały efekt poślizgu. Czyści i konserwuje części metalowe zabezpiecza przed zużyciem. Zabezpiecza przed korozją i utlenianiem wszystkie „jasne” (polerowane) części metalowe. W przypadku spryskania kontaktów: usuwa wodę i zawilgocenie. Usuwa pozostałości po „zapaleniu kontaktów” i zapobiega pojawieniu się prądu upływu. Dzięki dobrej zdolności penetracji ułatwia demontaż mocno zardzewiałych i mocno spieczonych śrub, połączeń gwintowych. Przed nałożeniem środka urządzenie powinno być oczyszczone i osuszone.

Siła czyszczenia: nie dotyczy

Czas odparowania: nie dotyczy

Sposób aplikacji: spray, pędzelek, Card 1, Card 2, Card 5

Opakowania: 400 ml, 5 l, 10 l, 20 l, 30 l

pobierzResist_Z 200

Resist? Z 303 zabezpieczenie elektroniki

Resist? Z 303  lakier elektroizolacyjny schnący na powietrzu, bezbarwny lakier końcowy, skład jest oparty na modyfikowanych żywicach poliestrowych. Z powodu krótkiego czasu schnięcia (około 10 min. w temperaturze pokojowej) lakier jest odpowiedni do dokonywania szybkich napraw.

Zastosowanie: zabezpieczenie uzwojeń silników, prądnic i transformatorów. Lakier stosowany jest do zabezpieczania płyt elektroniki przemysłowej przed wpływem agresywnego środowiska.

Działanie: lakier osiąga wstępną twardość po około godzinie a pełen proces utwardzania zamyka się w 24 godzinach. Dobra odporność na olej, kwasy i ługi. Klasa termiczna 180C. Lakier można przelutowywać.

Siła czyszczenia: nie dotyczy

Czas odparowania: nie dotyczy

Sposób aplikacji: spray, pędzelek

Opakowania: 400 ml, 5 l, 20 l

pobierzResist_Z 303

Resist? Z 751 masa uszczelniająca

Resist? Z 751  plastyczna masa stosowana do uszczelniania i izolowania skrzynek przyłączy elektrycznych, uszczelnienia kanałów i dławików kablowych, przepustów kablowych przez ściany itp.

Zastosowanie: uszczelnianie i izolowanie skrzynek przyłączy elektrycznych, uszczelnienie kanałów i dławików kablowych, przepustów kablowych przez ściany itp. Umożliwia uszczelnianie połączeń między większością różnych materiałów stosowanych do budowy maszyn i aparatury, w konstrukcji wyposażenia chłodzącego, w samochodach i wagonach kolejowych, oraz ogólnie w inżynierii budowlanej.

Działanie: masa jest stale elastyczna dzięki czemu doskonale tłumi drgania. Nie skleja jak powszechnie używane silikony. Jest wielokrotnego użytku. Jej właściwości plastyczne pozostają niezmienne przy temperaturze w zakresie od -40°C do +150°C. Opiera się tendencji spływania na pionowych powierzchniach. Nie zawiera żadnych substancji wzmagających lub inicjujących korozję. Jest samoprzylepiająca się, przykleja się do każdego czystego i suchego materiału.

Siła czyszczenia: nie dotyczy

Czas odparowania: nie dotyczy

Sposób aplikacji: ręczny

Opakowania: 1 kg, 16 kg

pobierzResist_Z 751

Resist? Z 810 zabezpieczenie izolatorów

Resist? Z 810  preparat do zabezpieczania powierzchni izolatorów w szczególności na obszarach o wysokim poziomie zanieczyszczeń. Przezroczysta, nietoksyczna substancja o konsystencji maści na bazie czystych krzemianów metylowych. Pasta tworzy hydrofobową warstwę ochronną na powierzchni izolatorów wysokonapięciowych chroniącą przed erozją.

Zastosowanie: zabezpieczanie powierzchni izolatorów wysokonapięciowych w szczególności na obszarach o wysokim poziomie zanieczyszczeń.

Działanie: pasta tworzy hydrofobową warstwę ochronną na powierzchni izolatorów wysokonapięciowych chroniącą przed erozją. Na obszarach silnie zanieczyszczonych zaleca się pokrywanie powierzchni izolatorów po ich oczyszczeniu, pastą o grubości 300 ?m.  Po nałożeniu na powierzchnię, tworzy warstwy o jednakowej grubości. Zachowuje swoje właściwości w zakresie temp. 40 – 100 oC. Nierozpuszczalna w wodzie. Obojętna wobec metali, tworzyw sztucznych, szkła i ceramiki.

Siła czyszczenia: nie dotyczy

Czas odparowania: nie dotyczy

Sposób aplikacji: pędzelek

Opakowania: 750 g

pobierzResist_Z 810

Resist? Z 900 antystatic

Resist? Z 900  antystatyczny preparat do usuwania ładunków elektrostatycznych i zapobiegania ich tworzeniu na obudowach urządzeń elektrycznych, częściach plastikowych i gumowych, wykładzinach, ubraniach z włókien syntetycznych itp.

Zastosowanie: obudowy urządzeń elektrycznych, części plastikowe i gumowe, wykładziny, ubrania z włókien syntetycznych itp.

Działanie: preparat do usuwania ładunków elektrostatycznych i zapobiegania ich tworzeniu na obudowach urządzeń elektrycznych. Formuje równomierny film, nie uszkadza powierzchni, nie pozostawia lepkich resztek, osadu, bezpieczny fizjologicznie.

Siła czyszczenia: nie dotyczy

Czas odparowania: nie dotyczy

Sposób aplikacji: pędzelek

Opakowania: 1 kg

pobierzResist_Z 900

Inne produkty IzoCode

ELANTAS
Aquanel? 014-3997
FORNAX
Piece konwencjonalne
Arras MAXEI
Seria VM-RVS i VMP-RVS
USŁUGI
Usługi czyszczenia urządzeń
Rai//ine
Rai//ine 133 do czyszczenia i konserwacji podzespołów elektrycznych
Kontakt

qrMartyna Celebańska
Brand Manager

mobilny: +48 502 407 348
telefon: +48 22 835 05 05 / 104
e-mail: m.celebanska@ct-card.pl

IzoCode
Dział Obsługi Klienta

telefon: +48 22 835 05 05 / 105
e-mail: sales@ct-card.pl

CT CARD Znajdź nas

captcha2CT-CARD Sp. z o.o.
ul. Farysa 15 B, 01-971 Warszawa

telefon: +48 22 835 05 05
fax:        +48 22 835 28 14
e-mail: info@ct-card.pl

CT-CARD Sp. z o.o.

ul. Inna, 55-555 Wrocław
telefon: +48 55 555 55 55
fax: +48 55 555 55 55
e-mail: info@ct-card.pl

IzoCode Napisz do nas
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Nasza pełna oferta